OFERTA FIRMY OMEL GROUP

 1. Początkowo do wyboru:
  1. Stworzenie strony internetowej wraz z działającą domeną. Koszt około 700zł - 1200zł.
  2. Poprawienie istniejącej strony internetowej klienta. Koszt około 200 zł.
 2. Ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od nakładu pracy. Powyższe opłaty są naliczone jako opłata za pierwszy miesiąc. Kolejne opłaty nie wchodzą w koszty tego pierwszego miesiąca.


 3. Wybór właściwej oferty:
  1. Oferta standardowa - abonament miesięczny 150,300,600,900 lub 1200 zł za kolejne miesiące na okres 12 miesięcy z możliwością pauzowania maksymalnie 3 miesięcy za kwotę 0 zł w trakcie trwania umowy.
  2. Oferta dostosowana cenowo i jakościowo do klienta indywidualnie. W zależności od rodzaju firmy klienta mogę stworzyć odpowiednią modyfikację umówy specjalnie na życzenie klienta.
Godzina mojej pracy to 50-300 zł BRUTTO (czasem jeszcze więcej) w zależnoœci od moich kosztów budowania marketingu( od kosztów reklam na fb czy adwords itp. ). Przedstawiam raport dokonań za okreœlonš kwotę. Zawsze wykorzystuję cały limit kwoty przeznaczonej na dany miesišc. Istnieje możliwoœć dopłaty w celu dodatkowych prac promocyjnych w czasie tego miesišca, jeżeli klient uzna, że promocja jest za mała.

Dodatkowo istnieje możliwość przejścia z jednej umowy na drugą w trakcie jej trwania bez poniesonych konsekwencji, gdy tylko jest to możliwe! Klient ma możliwość wykupienia gwarancji w wysokości 1000zł na skuteczność marketingu. Zgodnie z odpowiednią branżą oszacuje ilość dodatkowych połączeń telefonicznych klientów z daną firmą po wprowadzeniu planu marketingowego. Jeżeli nie spełnie wyznaczonego celu natychmiastowo zwracam pieniądze gwarancyjne 1000zł !

Dokładne zasady naszej współpracy. Kliknij tu!


Najczęściej zadawane pytania.


Zgody i warunki do współpracy.


Wycena usługi marketingowej.

Kontakt ze mną

 

Google Moja Firma G+ Facebook FB

 

Piotr Omelańczuk

Piotr Omelańczuk

Marketing Omel

Adres:ul. Dworska 6, woj. Lubelskie 21-530 Piszczac

Telefon:+48 503 546 025

e-mail:piotr.omelanczuk1986@gmail.com

Moja strona startowa:
Polityka poprawności - RODO