Szczegóły współpracy:


 

Jak pozyskam klientów do firmy?

                Stworzę system marketingowy, głównie w Internecie i przyciągnę klientów do firmy mojego klienta. Dzięki temu firma osiągnie większe przychody!

 

Jaka gwarancja? Jak wygląda nasza współpraca

 

Gwarancja jest uzależniona od rodzaju umowy. W każdej jest inne rozwiązanie. Rodzaje umów można sprawdzć tu https://www.vanderer.pl/cennik.html

Będę starał się nie wiązać z firmami w których nie widzę potencjału do współpracy i rozwoju. Pozostałe firmy otrzymają ode mnie gwarancję w wyżej wymienionych formach.

 

Jak przebiega proces uruchomienia marketingu?

 

                Na początku ustalamy to co będzie potrzebne do pozyskania nowych klientów czyli czy będzie potrzebny Instagram, Snapchat, Facebook, adwords, strona www i inne media oraz kto będzie kontrolował te media. Możemy ustalić, że działamy wspólnie na fanpage Facebook. Natomiast najlepiej by było, gdyby np. Instagram obsługiwał wyłącznie użytkownik danego telefonu.

                Sworzę stronę internetową wg. kryteriów marketingowych. W trakcie tworzenia strony można sprawdzić jej wygląd i skorygować ją wg. własnych potrzeb. Sama strona internetowa niczego nie zmienia w biznesie jeżeli nie będzie spełniała norm marketingowych oraz pozycjonerskich. Cała moja praca opiera się na promowaniu tej strony i firmy. Dopiero na tym kroku firma ponosi jakiekolwiek zyski z mojej działalności.

 

Optymalizacja procesów w firmie

 

                Interesuje mnie szerokopojęta pomoc firmom! Zatem poznam funkcjonowanie organizacyjne w firmie danego przedsiebiorcy, by nauczyć się zasady działania i móc pomóc w ewentualnych problemach typu zorganizowanie tańszej dostawy surowców do firmy, odnalezienie pracowników do firmy, wszelka optymalizacja i wszystko co potrzebne, by firma sprawniej funkcjonowała. Wykonam je w przypadku gdy będzie silna ku temu potrzeba.

 

 

Wizerunek firmy

 

                Pragnę dbać o wizerunek firmy i rozwijającą się markę, pilnować spraw związanych z jakością usługi, by nie było skarg od strony klientów, którzy mogą popsuć całą reputację firmy np. w Internecie. Mam dobry dostęp do grafików, którzy mogą wykonać np. Logo firmy lub wizytówki czy banery. Zależy mi na jak największym rozwoju firm z którymi chcę współpracować, dlatego przedstawię po jakimś czasie pewne podpowiedzi co z mojej perspektywy warto zmienić w firmie lub co usprawnić. Wszystko dla ogólnego dobra. Nie mniej ostateczne decyzje są po stronie firmy.

 

Skuteczna reklama w internecie

 

Narzędzia którymi się poslużę do stworzenia marketingu:

 

Wycena:

 

                Wszelkie koszty (poza stworzeniem strony www) utrzymywania serwerów, kont, reklam czy pozycjonowania biorę na własny koszt. Ceny można sprawdzić na stronie https://www.vanderer.pl/cennik.html

Firma współpracująca zobowiązuje się jedynie do ustalonych wcześniej stawek.

Zakończenie współpracy:

                Brak przedłużenia współpracy jest równoważne z usunięciem wszelkich informacji w Internecie na życzenie firmy, bądź pozostawienie tych stron bez aktualizacji, aż do wygaśnięcia domen lub ewentualnego przywrócenia przy dalszej współpracy. Przy rozwiązaniu umowy zachowuję pełną etykę dla firm z którymi pracowałem - brak działań szkodliwych dla tych firm. Pozostawione domeny używam wtedy dla własnych potrzeb lub oferuje możliwość odsprzedania tej domeny firmie, która zrezygnowała z moich usług.

Po zakończeniu współpracy w przypadku gdy domena jest pod własnością mojego klienta (tj. domena nie jest przeze mnie wykupiona oraz nie ja tworzyłem stronę internetową pod tą domeną) następuje oddanie wszelkich dostępów dla klienta. Kasuje wszelkie znane mi hasła i dostępy, by nie było możliwości przypadkowego wejścia. Od tej pory nie biorę udziału w dalszych działaniach na tej stronie internetowej.

 

Dokładne zasady naszej współpracy. Kliknij tu!


Najczęściej zadawane pytania.


Zgody i warunki do współpracy.


Wycena usługi marketingowej.

Kontakt ze mną

 

Google Moja Firma G+ Facebook FB

 

Piotr Omelańczuk

Piotr Omelańczuk

Marketing Omel

Adres:ul. Dworska 6, woj. Lubelskie 21-530 Piszczac

Telefon:+48 503 546 025

e-mail:piotr.omelanczuk1986@gmail.com

Moja strona startowa: