...
The post thumbnail

Gdzie się reklamować za darmo?

Uzyskaj kampanię mailingową zupełnie za darmo. Jedyne co musisz zrobić to uczestniczyć w programie promującym właśnie ten program, coś na zasadzie MLM.

Barterowy program partnerski

Barterowy program partnerski oparty na wzajemnym polecaniu i uzyskaniu darmowego mailingu z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Po co przepłacać, jak można współpracować i mieć za darmo? W obliczu niepewnych pieniędzy na rynku warto pomyśleć o oszczędności i korzystania z darmowych opcji.

Chcesz mieć kampanie mailingową zupełnie za darmo?

Wystarczy, że pozyskasz kogoś ze swego otoczenia do mojej usługi kampanii mailingowej. Może to być znajomy, klient, przedsiębiorca, ktokolwiek. Pozyskujesz klienta na kampanię i w zamian otrzymujesz za darmo połowę tego co on. Jeżeli osoba którą pozyskasz również nie chce płacić – nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że pozyska kolejną unikalną osobę, która nie korzystała wcześniej z tej usługi.
Proste? Proste!
A przynajmniej opłacalne. Każdy tu korzysta i nie trzeba przepłacać. Mailing reklamowy to w 2022 roku nadal najskuteczniejsza reklama. A jeżeli otrzymasz ją za darmo, to po co przepłacać.

Kwestie prawne i estymacje oraz jakie są to procesy wytłumaczę telefonicznie 503 546 025 lub na pozostałych stronach wyjaśniających:
https://www.vanderer.pl/blog/co-to-jest-mailing/

https://www.vanderer.pl/blog/jak-zdobyc-nowych-klientow-rodzaje-reklamy/

Promocja kampanii mailingowej

Robimy to w formie promocji usługi, więc cały ciężar pracy spoczywa po naszej stronie.

Zatem zapraszam do współpracy na darmowy mailing.

Jak zacząć korzystać z programu barterowego?

Wystarczy że się zgłosisz, że chcesz mieć darmowe mailingi.
Wyślij w tym celu maila ze swoimi danymi na
pokontaktm@gmail.com

Co konkretnie dostanę i za co?

Pozyskujesz osobę, której przydałby się masowy mailing. Ta osoba powołuje się, że jest od Ciebie i z tego powodu otrzymuje 1000 dodatkowych maili. Minimalną ilość jaką musi wziąć to 5000 maili, może wziąć więcej. Ty z kolei otrzymujesz połowę tej ilości czyli 5000/2 = 2500 darmowych maili w swojej kampanii mailingowej.

Zobacz gdzie się reklamować za darmo?

Jeżeli chcesz więcej darmowych maili to pozyskuj więcej nowych osób, które zapłacą lub będą tak jak Ty polecać usługę dalej. Każda nowa osoba daje połowę darmowych maili co ta osoba. Jeżeli jest to powracająca osoba to przelicznik jest 1/5 czyli jeżeli TA sama osoba ponownie skorzysta z 5000 maili to taka powracająca osoba daje 5000/5 = 1000 darmowych maili. Dlatego sugerujemy aby to były nowe osoby.

Jeżeli chcesz więcej maili to staraj się by osoby korzystały z jak największej ilości maili, bo zawsze nowe osoby dają połowę maili, więc ilość osób i ilość ich maili jest istotna!

Czy osoby pozyskane mogą też uczestniczyć w MLM?

Tak!

W rezultacie płaci tylko ostatnia osoba w tym łańcuchu, która nie będzie mogła nikogo nowego pozyskać. Ale nawet taka osoba ma profit w postaci 1000 darmowych maili.

Nasz układ jest taki, że chcemy jak największej promocji, a Wy darmowej wysyłki. Każdy korzysta na tej współpracy!

Katalog stron

Brak komentarzy

To comment you need to be logged in!

Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.