Szczegóły współpracy:


 

Jak pozyskam klientów do firmy?

                Stworzę system marketingowy, głównie w Internecie i przyciągnę klientów do danej firmy. Dzięki temu firma osiągnie większe przychody.

 

Jaka gwarancja? Jak wygląda nasza współpraca

 

Firma ma 100% gwarancję na usługę, ponieważ wprowadzimy system akordowy czyli jeżeli nie uda się pozyskać nowych klientów do danej firmy to nie płaci się za moją usługę. W mojej gestii jest pozyskać klientów. Korzyść musi być obustronna, gdyż oczekuje długotrwałej współpracy w takim trybie. Posiadam narzędzia sprawdzające ilość telefonów w danym dniu (w przybliżeniu), ale w zależności od firmy mogę dostosować się do innych sposobów mierzenia efektywności przyciągania uwagi do firmy. Po odpowiednim czasie warto przejść na tryb abonamentowy comiesięczny. Wtedy ustalamy odpowiednią stawkę dla obu stron na kolejne miesiące, ale w każdej chwili będzie istniała możliwość zmiany tego abonamentu w zależności od tego czy w danym miesiącu nie ma klientów czy jest ich za dużo. Jeżeli ilość klientów ma być taka sama to stawka abonamentowa zostaje ta sama. Wszelkie inne warianty są do uzgodnienia. Z góry nie można ustalić jaka kwota to będzie. Trzeba najpierw to zrobić i dopiero w trakcie pracy będę mógł przewidzieć jaka to będzie stawka.

 

Co jeszcze mogę zrobić dla firmy

 

                Na sam początek ustalamy to co będzie potrzebne do pozyskania nowych klientów czyli czy będzie potrzebny Instagram, Snapchat, Facebook, adwords, strona www i inne media oraz kto będzie kontrolował te media.
Można ustalić, że działamy wspólnie na fanpage Facebook. Natomiast najlepiej by było, gdyby Instagram obsługiwał wyłącznie użytkownik danego telefonu.

                Sworzę stronę internetową wg. kryteriów marketingowych. W trakcie tworzenia strony można sprawdzić jej wygląd i skorygować ją wg. własnych potrzeb. Sama strona internetowa niczego nie zmienia w biznesie, dlatego mogę ją potraktować gratisowo. Cała moja praca opiera się na promowaniu tej strony i firmy. Dopiero na tym kroku firma ponosi jakiekolwiek zyski z mojej działalności.

 

Optymalizacja procesów w firmie

 

                Interesuje mnie pełna pomoc marketingowa firmom, a zatem potrzebuję poznać funkcjonowanie organizacyjne w firmie, by nauczyć się zasady działania i móc pomóc w ewentualnych problemach typu zorganizowanie wydarzenia, odnalezienie pracowników do firmy, optymalizacja i wszystko co będzie możliwe, by firma sprawniej funkcjonowała.

 

 

Wizerunek firmy

 

                Pragnę dbać o wizerunek firmy, dbać o to by miała swoją rozwijającą się markę, pilnować spraw związanych z jakością usługi, by nie było skarg od strony klientów, którzy mogą popsuć całą reputację firmy np. w Internecie. Mam dobry dostęp do grafików, którzy mogą wykonać np. Logo firmy lub wizytówki czy banery. Zależy mi na jak największym rozwoju firm z którymi chcę współpracować, dlatego przedstawię po jakimś czasie pewne podpowiedzi co z mojej perspektywy warto zmienić w firmie lub co usprawnić. Wszystko dla ogólnego dobra. Nie mniej ostateczne decyzje są po stronie firmy.

 

Skuteczna reklama:

 

Wykorzystam różne sposoby pokazania firmy klientom wykorzystując:

 

Wycena:

 

                Wszelkie koszty utrzymywania serwerów, kont, reklam, stron www czy pozycjonowania biorę na własny koszt. Firma współpracująca zobowiązuje się jedynie do ustalonych wcześniej stawek. W zależności od rodzaju firmy stawki będą bardzo różne, dlatego sugeruje na początek 10 % od pozyskanego przeze mnie klienta, a ściślej od marży za tego klienta. Jeżeli firma ma kliencie 10 zł marży to ja oczekuję 1 zł z tego. Klienci którzy już wcześniej wiedzieli o firmie lub dowiedzieli się o firmie w jakiś inny sposób niż przeze mnie nie są obciążeni prowizją z wiadomych przyczyn. Prowizja jest tylko i wyłącznie za moich klientów.

                Istnieje możliwość rozwiązania umowy z miesięcznym wyprzedzeniem. Istnieje też możliwość zmienienia warunków umowy na życzenie danego przedsiębiorstwa. Rozwiązanie współpracy jest równoważne z usunięciem wszelkich informacji w Internecie na życzenie firmy, bądź pozostawienie tych stron bez aktualizacji, aż do wygaśnięcia domen lub ewentualnego przywrócenia przy dalszej współpracy. Przy rozwiązaniu umowy zachowuję pełną etykę dla firm z którymi pracowałem - brak działań szkodliwych dla tych firm. Pozostawione domeny używam wtedy dla własnych potrzeb lub oferuje możliwość odsprzedania tej domeny firmie, która zrezygnowała z moich usług.

I najważniejsze - wszystkie zadady można zmienić i dostosować bardziej pod indywidualne potrzeby firmy.

 

Moje przykładowe media:

 

http://multitech.waw.pl/

https://www.instagram.com/multi_tech_warszawa/

https://www.facebook.com/MultiTechWarszawa/

https://plus.google.com/+MultitechWawPl
http://hellhaim.pl/

https://www.youtube.com/user/grupaHELLHAIM

https://www.instagram.com/hellhaim/

https://twitter.com/Hellhaim_Band

https://plus.google.com/107495704908403798464
https://euromat21.pl/

https://plus.google.com/104431438193920604840
Kontakt ze mną

 

Jestem na Google+ G+ Facebook FB

 

Piotr Omelańczuk

Piotr Omelańczuk

Marketing Omel

Adres:ul. Dworska 6, woj. Lubelskie 21-530 Piszczac

Telefon:+48 503 546 025

e-mail:piotr.omelanczuk1986@gmail

Moja strona startowa: